top of page

Alanya İlaçlama 0242 522 60 06


Alanya İlaçlama

Haşereler, sinekler ve böcekler hızlı üreyip çoğalan türledir. Açıkta bırakılan yemeklerden, hayvan leşlerinden, çöplüklerden ve lağım sularından beslenirler.Beslenmiş oldukları yerlere de yumurtalarler. Bir yumurta sırasında 200’e yakın yumurta bırakabilen sinek ve haşereler aynı gün içerisinde larvalaşarak bir hafta içerisinde uçabilir hale gelirler. Bu da demek oluyor ki çok kısa sürede çoğalıp çevreyi kirleterek insan sağlığını tehdit eden mikrop yararlar.

Sonuç olarak da verem, sıtma, gıda zehirlenmeleri, kolera, cilt hastalıkları ve dizanteri gibi hastalıklara sebep olurlar. Alanya Kuantum İlaçlama olarak sizlere hijyen, kalite ve sağlıklı ilaçlamayı vaat ediyoruz. Bizler öncelikle sizlerin sağlığına değer vermekteyiz. Böcek ilaçlama, kene ilaçlama, haşere ilaçlama, fare ilaçlama ve pire ilaçlama gibi hizmetlerimizde en son teknolojik cihaz ve ürünleri; Sağlık Bakanlığı, Dünya Sağlık Örgütü ve TSE mavzuatlarına uygun olarak kullanıyoruz.

Haşerelerle Mücadele

Ev ve işyerlerinde sinek ve haşerelerle mücadele etmek, onları kontrol altına almak ve öldürmek oldukça zor bir iştir.Kimyasal ve biyolojik olarak mücadeleye başlamadan önce bu tip zararlı canlıların üredikleri yerleri mutlaka tespit etmeliyiz. Beslenme kaynakları mevcut olan olanaklar ölçüsünde kurutulmalıdır. Kuantum Alanya böcek İlaçlama firması olarak, Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ürünler kullanmaktayız. Bunlar leke, koku ve izi olmayan zehirlerdir ve İnsan sağlığını da tehdit etmezler.

Uçan haşere grubuna giren sinek ve sivrisineklerle yapılan mücadele Uçkun ve Larva mücadelesi olarak 2’ye ayrılır. Uçkun mücadelesi sineklerin ve sivrisineklerin uçmaya başladığı dönemde başlar ve çözümü için 3 ayrı yöntem kullanılır. Bu yöntemler ev ilaçlama, işyeri ilaçlama sırasında sıcak sisleme, soğuk sisleme, ve boyama yöntemleridir. Larva mücadelesi ise yumurtlamanın olduğu ilk hafta içerisinde yapılmalıdır.

Kuantum Alanya Haşere İlaçlama, Böcek İlaçlama Şirketi

Kuantum Alanya İlaçlama şirketi olarak haşere, böcek, kemirgen vb zararlı canlılara karşı ilaçlama mücadelesi veriyoruz. Kuantum Böcek İlaçlama olarak T.C Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlı firmamız Alanya bölgesinde yer alan sineklerle mücadeleye Mart ayı itibarıyla başlar. Mart-Nisan aylarında başlatılmış olan mücadele ise Larva mücadelesidir. Larva mücadelesi önemsenmesi gereken bir mücadeledir. Nisan ayı sonlarında uçmaya başlayan sineklerle olan mücadele hem larva hem de uçkun mücadelesi olarak Eylül ayına kadar ev ilaçlamalarında ve işyeri ilaçlarmalarında devam eder.

Alanya’da bulunan iş yerlerinize ve evlerinize,

ve işyeri ilaçlama hizmeti içinbizi günün her saatinde arayabilirsiniz. Alanya İlaçlama Firması olarak Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlama firmaları içerisinde ISO ve TSE belgeli en büyük ilaçlama şirketiyiz. Her geçen gün kendimizi yenileyerek ve geliştirerek bu sektörde fark yaratmış durumdayız.

Evlerde Böcek İlaçlamanın Önemi

Ev ilaçlama işlemi farklı uygulamalar yapılarak gerçekleştirilen yöntemlerden biridir. Pire ile mücadelede sıvı ilaç uygulaması yapılırken hamam böceğiyle mücadelede jel ilaçlar uygulanır. Ev ilaçlama ne kadar sorusunun cevabı da yapılan uygulamaya göre değişiklik göstermektedir.

#alanyailaçlama #alanyakokusuzilaçlama #alanyaböcekilaçlama #alanyailaçlamafirmaları

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page