top of page

Profesyonel İlaçlama 0242 522 60 06


Yaşam alanlarımızı temiz, sağlık koşullarına uygun tutmak bizi hem ruhsal olarak hem de fiziksel olarak iyi hissettirir. Çevremizde bulunan zararlılar özel yaşam alanlarımıza girdiklerinde bizim huzurumuzu tehdit ederler. Günümüzde şehir yaşamı oldukça izole edilmiş ve doğadan uzak kalmıştır.

Yabani canlıların şehirlere nadiren geldiği gözlense de çoğunlukla bu canlılar yaşam alanlarımıza giremez. Böcekler ve kemirgen cinsi canlılar çevremizde sıklıkla karşılaştığımız canlılardır. Bu canlıların küçük yapıları onların her türlü mekana kolaylıkla girip çıkmasına neden olabilmektedir.

Yaşam alanlarımızda özellikle evlerde banyo, mutfak ve kalorifer borularında görülürler. İş yerlerinde dolaplarda, masa altlarında, restoranlarda kiler bölümlerinde görülürler. Açık alanlarda bağ bahçelerde, kapalı tahıl ambarlarında vb. tüm alanlarda böcekler ve farelere zaman zaman rastlarız.

Böcekler oldukça küçük zararsız canlılar gibi görünse de her yere girip çıkmaları sebebi ile üstlerine çok çeşitli virüsleri toplarlar. İnsan yaşamına dahil olduklarında özellikle besin yoluyla türlü mikrop ve virüsleri insanlara geçirirler. Üstü açık yiyecekler, ambalajlı ürünler, market gıdaları, ve su yolu ile dolaylı yoldan mikropları taşımaktadırlar. İnsanlar bu virüsler sebebi ile çok ciddi hastalıklar kapabilmektedir.

Başta veba, verem, tifüs, dizanteri, mantar hastalıkları, cilt hastalıkları, sıtma, hepatit, humma vb hastalıklar haşereler ve kemirgenler yüzünden insanlara geçer. Sağlığımıza ciddi zararı dokunan haşerelerden korunmak için böcek ilaçlama yaptırmalıyız.

İlaçlama belli bölgeleri virüslerden, zararlı canlıları çevremizden uzak tutabilmek için uygulanan bir kimyasal temizleme işlemidir. Yaşadığımız her türlü haşere sorununda ilaçlama hizmetinden yararlanabilmekteyiz. Kuantum ilaçlama firmamız yaşadığınız böcek sıkıntısında sizlere kolaylıkla ulaşır. Modern ve gelişen teknik uygulamaları ile ilaçlama hizmetini sorunsuz ve çok çabuk bir şekilde gerçekleştirir.

İlaçlama alanında uzun yıllardır hizmet veren firmamızın uygun fiyatlı ekonomik ilaçlama uygulamalarından yararlanmak için 7/24 telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz il ve ilçedeki servislerimiz sizlere hızlıca dönüş sağlayarak çevrenizi haşerelerden bir an evvel kurtaracaktır. İlaçlama kimyasal bir yöntem olduğundan sağlığa verebileceği zararlar düşünülmelive dikkatle yapılmalıdır. Böcek ilaçlama hakkında aklınızı kurcalayan her sorunda firmamız yanınızda olacak ve bu işlemi titizlikle sizlere sunacaktır.

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page