top of page

Kokusuz İlaçlama


Kokusuz ilaçlama böceklerden kurtulmak, haşere ile mücadele durumlarında sıvı ve püskürtme yöntemi ile yapılan ilaçlama yöntemidir. Kokusuz uygulama yapılırken ilaçlama yapılan alanı terk etmenize gerek yoktur. Kokusuz olması sebebiyle kişilere rahatsızlık vermeyecektir.

İlaçlama Esnasında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar; Bu ilaçlama uygulanırken varsa misafiriniz ile sohbet etmeye, toplantınızı yapmaya, müşteriniz ile görüşmeye, televizyon izlemeye devam edebilirsiniz. Kokusuz ilaçlama öncesinde yapılması gereken en önemli şey açıkta bulunan gıdalarınızın ağızları kapatılarak ortadan kaldırılması olacaktır. Ev içerisinde küçük çocuk var ise çocukların oyuncakları ağzı kapalı poşetlere koyulup kaldırılmalıdır.

Günün her saati Antalya genelinde hizmet veren Kuantum İlaçlama arayarak ilaçlama talebinde bulunabilirsiniz. Bu yardım çağrınızın ardından sizlere en yakın ilaçlama servislerimiz yönlendirilecek ve istediğiniz hizmet sağlanacaktır.

#Kokusuzilaçlama #alanyakokusuzilaçlama #alanyaevilaçlama #antalyailaçlama #eniyiilaçlama #profosyonelilaçlama #antalyanıneniyiilaçlamaşirketi #sistemilaçlama

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page